Čištění koberců

Čištění čalouněného nábytku

Půjčovna čistících strojů

Praha 9, Klánovice

 
karcher 10-2 (2).jpg
Rozvoz do Vašeho domu

tel.: 777 557 477
www.cistebydleni.cz

Technologie čištění

Technologii extrakčního čištění vyvinula firma Kärcher.
Princip spočívá v tom, že čistící roztok ( šetrně působící čistící prostředek s nízkým ph rozpuštěný v teplé vodě ) je vstřikován do znečištěné tkaniny vstřikovací tryskou a následně ihned vysáván hubicí, která je úmístěna u vstřikovací trysky. Čistící stroj má dvě nádoby. První nádoba obsahuje čistící roztok a do druhé je nasávána znečištěná voda.
Čistící stroj dokáže svým výkonem vysát téměř všechnu vodu, která se vstřikuje tryskou. Po vyčištění je tkanina jen mírně zavlhlá a k dokonalému vyschnutí dochází po cca 2 - 12 hodinách v závislosti na druhu čištěného materiálu, okolní teplotě a vlhkosti v místnosti.
 
karcher 2.jpg
Nepodceňujte roztoče
Pravidelná odborná údržba koberců a čalouňeného nábytku je velmi důležitá. Ačkoliv se mnohdy zdá, že koberec nebo sedací souprava vypadají čistě, po nějaké době používání i když je  pravidelně vysáváno vysavačem, se v kobercích a sedacích soupravách usadí nejrůznější bakterie a roztoči. Ti, pak v mnoha případech, mohou negativně ovlivňovat zdraví osob žijících v domácnosi např. formou nejrůznějších alergií.
IMG_9909 (2).JPG
detail koberce 
 
IMG_9909 (3).JPG
detail sedací soupravy
Kontakty

adresa pobočky:
Medinská 541
Praha 9, Klánovice


tel.: 777 557 477
​        608 764 986
 
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one